Boże Narodzenie 2023 w Beskidach - Świętuj w SPA Hotelu Jawor!

Zapraszamy Cię do wyjątkowego świątecznego wypoczynku w Beskidach. Boże Narodzenie to magiczny czas, który chcielibyśmy uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym dla Ciebie i Twojej rodziny. Zamiast stresu i przygotowań, spędź te święta w pełnym relaksie w naszym urokliwym SPA Hotelu Jawor, położonym w malowniczym Jaworzu, koło Bielska-Białej.

Nasza oferta świąteczna to gwarancja niezapomnianych chwil. W ramach pakietu Boże Narodzenie 2023 w Beskidach, oferujemy:

Świąteczne Rozpoczęcie Dnia: Codziennie zaczynaj dzień od urozmaiconego śniadania, które dostosujemy do klimatu świąt.

Świąteczne Obiadokolacje: Każdego wieczoru zapraszamy Cię na wykwintne obiadokolacje, gdzie tradycyjne dania kuchni polskiej łączą się z inwencją twórczą naszego Szefa Kuchni.

Uroczysta Kolacja Wigilijna: Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową kolację wigilijną, abyś mógł poczuć magię tej wyjątkowej nocy, nie martwiąc się o przygotowania.

Rozrywka Świąteczna: Pierwszego Dnia Świąt baw się w rytmie biesiady z kapelą góralską. Dla najmłodszych członków rodziny przybędzie także Święty Mikołaj, ho ho ho!

Nasza lokalizacja otoczona górami sprawia, że zapewnimy Ci spokojny i komfortowy wypoczynek. Nasz hotel oferuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne w centrum SPA, gdzie możesz zrelaksować się w jacuzzi, zanurzyć w krytym 25-metrowym basenie lub skorzystać z kompleksu saun.

Dla miłośników nart, jesteśmy doskonałym miejscem na rozpoczęcie dnia na stokach narciarskich Beskidu Śląskiego, takich jak Wisła, Ustroń i Szczyrk. Zachęcamy wszystkich narciarzy do skorzystania z tras narciarskich w naszym pięknym regionie.

Boże Narodzenie 2023 w Beskidach może być wyjątkowe i pełne relaksu. Zrób sobie prezent na te Święta i pozwól nam Cię ugościć w SPA Hotelu Jawor. Czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę, abyśmy razem stworzyli niezapomniane wspomnienia. Świętujmy razem w pięknym otoczeniu górskich krajobrazów.

Gallery