GRATIS KOLEJKI LINOWE I ATRAKCJE

 Odkryj czar wakacji w Beskidach - zarezerwuj pobyt w SPA Hotrelu Jawor. Promienie letniego słońca, górskie wędrówki, rowerowe przejażdżki, nielimitowane wejścia do wodnej strefy z basenem, jacuzzi i strefą saun oraz mnóstwo innych atrakcji w tym piękno górskiej przyrody czekają na Was w Beskidach.

 Wybierz bilet na beskidzką atrakcję GRATIS w ramach pakietu:

  • Leśny Park Niespodzianek - odwiedź ogród zoologiczny o powierzchni 15 hektarów, w którym mieszka ponad 30 gatunków zwierząt. Miejsce to słynie z pokazów ptaków drapieżnych i możliwości karmienia zwierząt. 
  • Kolej Linowa Szyndzielnia - jedna z największych atrakcji Bielska-Białej. Wjedź na szczyt Szyndzielnii nowoczesnymi gondolami i podziwiaj piękną panoramę Śląska.
  • Wiślańska Ciuchcia - z rynku głównego w Wiśle rusza cicuhcia, która zabierze Cię na wycieczkę po mieście Adama Małysza. Wśród miejsc, które można odwiedzić znajduje się: Skocznia Narciarska w Wiśle, Zamek Prezydenta RP w Wiśle, zapora w Wiśle Czarne i wiele więcej!
  • Kolej Linowa na Skrzyczne - największa atrakcja Szczyrku - nowoczesna kolej linowa, która zabierze Cię na Skrzyczne, czyli najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego. Wybierz się na spacer granią Skrzycznego na Zbójnicką Kopę i dleektuj się pięknem beskidzkiej przyrody. 
  • Kolej Linowa Czantoria - odwiedź uzdrowiskowe miasto Ustroń i wyrusz na szczyt Czantorii. Przez szczyt tej góry przebiega granica państwowa pomiędzy Polską a Republiką Czeską, natomiast na samym szczycie czeka na Was moc atrakcji - tor saneczkowy, wieża widokowa i wiele więcej!

JAWWAKA