Relaks w SPA lub aktywnie na świeżym powietrzu? A może jedno i drugie? Polska złota jesień jest najpiękniejsza w Beskidach! Poznaj propozycję SPA HOTELU JAWOR****. Skorzystaj z uroków pięknej, polskiej, złotej jesieni i naładuj akumulatory przed nadchodzącą zimą w bezpiecznym miejscu. 

Dla Gości hotelu pozostaje otwarty basen, strefa saun i siłownia!
Przyjedź, oddaj się relaksowi i zapomnij o wszystkich troskach!

W SPA HOTELU JAWOR**** czekają na Was komfortowe pokoje, fantastyczna kuchnia z jesiennym menu, basen z hydromasażami oraz strefa saun. Miłośnicy głębokiego relaksu pokochają nasze SPA z bogatą ofertą zabiegów wykonywanych przez zespół profesjonalistów. Na entuzjastów jesiennych spacerów czekają okoliczne szlaki spacerowe wypełnione tysiącami jesiennych kolorów oraz park zdrojowy z tężnią solankową w Jaworzu.

Druga noc 25% taniej, trzecia i czwarta noc 50% taniej
także w weekendy!

Każdy nocleg obejmuje:
- zakwaterowanie w pokoju standard lub De Luxe
- śniadania w formie szwedzkiego stołu
- dostęp do strefy "Wodny Raj" z basenem o wymiarach 25 m x 10 m i jacuzzi 
- dostęp do kompleksu "Świata saun" z saunami suchymi i łaźniami parowymi
- jesienny pakiet korzyści - karta upowazniająca do 10% rabatu w restauracji i strefie SPA
- możliwość korzystania z zaplecza sportowego - boisko do siatkówki, koszykówki i badmintona, mini golf, wypożyczalnia rowerów górskich

belska www

Jesienny pakiet korzyści to wyjątkowa karta upoważniająca do stałego rabatu w wysokości 10% w restauracji i w strefie SPA. Pakiet zniżek obowiązuje podczas całego pobytu zarezerwowanego w ramach jesiennej oferty "Jesienny relaks w Beskidach 50% taniej". 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
+48 (33) 819 86 00
recepcja @ spahoteljawor.pl

 

*Promocja obowiązuje od 04.10.2020 do 26.11.2020 od poniedziałku do niedzieli. Promocja wyłącznie dla klientów indywidualnych i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat naliczany jest od cen standardowych. Rabat nalicza się od drugiego noclegu.